Toppik Hair Thickener 144g

Mikrowłókna do włosów w sprayu

Toppik Hair Thickener 144g

Mikrowłókna do włosów w sprayu


Fullmore/Toppik Hair Thickener to lakier zagęszczający włosy, który działa podobnie jak Toppik. Jest zalecany dla osób z mocno przerzedzonymi włosami, kiedy to mikrowłókna Toppik nie są w stanie już naturalnie zagęścić włosów.

Toppik Hair Thickener jest prostym w użyciu kosmetykiem. Najpierw należy uczesać włosy, a następnie dokładnie je spryskać. Po przeczesaniu, włosy staną się niesamowicie gęste, znikną przerzedzenia i prześwity skóry głowy. Włosy można dodatkowo spryskać lakierem Toppik Fiberhold, aby wzmocnić przyczepność mikrowłókien do włosów oraz nadać im nieco więcej naturalności.

Stara cena: 99.00 zł
Promocja: 92.00 zł

Pokaż paletę kolorów

Dostępność:Dostępny
4.8/5 - ( 5 opinii )
Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 87.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 85.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 83.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 81.00 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

Co to jest Toppik Hair Thickener

Toppik Hair Thickener to mieszanka specjalnych polimerów oraz keratynowych mikrowłókienek zawartych w aerozolu. Po spryskaniu nią włosów i przeczesaniu ich, natychmiast uzyskuje się niesamowity efekt gęstych włosów. Jakiekolwiek przerzedzenia przestają być widoczne, a włosy stają się grube i gęste.

Kosmetyk działa zarówno w przypadku mężczyzn jak i kobiet. Jest całkowicie bezpieczny w użyciu. Nie podrażnia skóry głowy i nie wywołuje alergii. Nie dociera do cebulek włosów i nie zatyka porów. Może być stosowany w połączeniu z każdym innym kosmetykiem i preparatem do włosów.

Przeznaczenie

Mikrowłókna do włosów w sprayu Toppik HT nie tylko zagęszczają włosy. Kosmetyk świetnie sprawdza się również w przypadku potrzeby przykrycia siwych włosów bądź zamaskowania odrostów. W przypadku stosowania po przeszczepie włosów, Toppik HT może być stosowany zaraz po zagojeniu się ran na skórze głowy.

Porównanie

Kosmetyk działa podobnie jak Toppik, jednak różni się od niego konsystencją i sposobem nałożenia.

Zalety

- Toppik Hair Thickener zagęszcza nawet bardzo przerzedzone włosy. Daje niesamowity efekt gęstych włosów również gdy są one tak rzadkie, że żadne mikrowłókna do włosów nie są w stanie ich zagęścić.

Wady

- Kosmetyk może lekko farbować, dlatego należy uważać przy nakładaniu aby nie pobrudzić czystych ubrań. Najlepiej w tym celu nałożyć na uszy i szyję roboczy ręcznik. 

- Pod wpływem działania lakieru Toppik Hair Thickener, włosy mogą delikatnie zmienić kolor. Po umyciu włosów, kolor wraca jednak do pierwotnej postaci.

Toppik Thickener

 

Kolory Toppik Hair Thickener

Kosmetyk dostępny jest w 5 kolorach. Dodatkowo kolory można ze sobą łączyć. W tym celu najpierw można spryskać włosy jednym kolorem, a następnie zastosować inny.

Projekt5kolorowCouvre01

Sposób użycia:

Sposób użycia kosmetyku jest niezwykle prosty. Najpierw należy uczesać włosy, a następnie spryskać je lakierem Toppik Hair Thickener z odległości 15-20cm. Z każdym pryśnięciem włosy będą się zagęszczać. Gdy na głowie nie będzie widać już żadnych prześwitów, wówczas włosy należy przeczesać. Będą one łatwe do ułożenia, gdyż Toppik Hair Thickener zawiera również składniki ułatwiające układanie włosów. Na końcu włosy najlepiej dodatkowo spryskać lakierem Toppik Fiberhold bądź innym lakierem nabłyszczającym, aby nadać włosom nieco więcej połysku.

Najczęściej zadawane pytania:

1. Dla kogo przeznaczone są mikrowłókna w sprayu Toppik Hair Thickener ?
Kosmetyk przeznaczony jest dla wszystkich osób chcących zagęścić przerzedzone włosy. Toppik Hair Thickener sprawdza się również w przypadku nawet bardzo przerzedzonych włosów, kiedy to mikrowłókna nie są w stanie już naturalnie zagęścić włosów.

2. Jak długo Toppik Hair Thickener utrzymuje się na włosach ?
Kosmetyk utrzymuje się na włosach do kolejnego ich umycia. Można go stosować codziennie lub co kilka dni. Po umyciu włosów preparat zostaje całkowicie spłukany.

3. Czy konieczny jest dodatkowy lakier do włosów ?
Stosowanie dodatkowego lakieru nie jest konieczne, ale zalecane przez producenta. Dodatkowy lakier wzmacnia przyczepność mikrowłókien do włosów oraz nadaje im połysku.

4. Na jak długo wystarcza jedno opakowanie ?
Jedno opakowanie wystarcza na około 30 zastosowań.


Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie