Toppik Fibers 55g

Mikrowłókna Toppik Oszczędny

Toppik Fibers 55g

Mikrowłókna Toppik Oszczędny


Toppik Gigant 55g - duża tuba mikrowłókien wystarczająca na ponad 100 zastosowań. Najbardziej oszczędne zagęszczanie włosów preparatem Toppik. Można stosować bezpośrednio na włosy lub przesypać do mniejszej tubki. Mikrowłókna Toppik to nawjwyższej jakości kosmetyk na zagęszczanie włosów powodujący bardzo naturalny efekt gęstych włosów.

Toppik stosuje się na suche, czyste włosy, najlepiej po ich uprzednim umyciu. Można jednak stosować Toppik także bez mycia włosów, np. rano po przebudzeniu się, gdy włosy utracą trochę ze swojej gęstości, wówczas wystarczy je delikatnie poprószyć Toppikiem i lekko prysnąć lakierem. Nie zalecamy jednak stosowania kosmetyku Toppik na mokre lub wilgotne włosy.

Stara cena: 289.00 zł
Promocja: 242.00 zł

Pokaż paletę kolorów

4.8/5 - ( 5 opinii )
Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 230.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 225.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 218.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 215.00 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

Mikrowłókna Toppik naładowane są elektrostatycznie. Dzięki temu łączą się z włosami i zagęszczają je. Włosy wyglądają całkowicie naturalnie i ciężko jest nawet z bardzo bliskiej odległości i przy silnym świetle zauważyć, że ktoś w ten sposób ma zagęszczone włosy.

Zagęszczanie włosów za pomocą kosmetyku Toppik jest bardzo proste. Kosmetyk wyglądem nieco przypomina solniczkę i w użyciu również podobnie się go stosuje. Wystarczy odkręcić wieczko i przechylić kosmetyk ponad głową.  Z siteczka na końcu tubki zaczną wypadać drobinki keratynowe. Należy je wczesać we włosy lub wgładzić je opuszkami palców. W jednej chwili włosy staną się nieprawdopodobnie gęste.

Jeśli włosów na głowie jest bardzo mało lub nie ma ich wcale, to wówczas niestety Toppik nie zadziała. Mikrowłokna opadną na skórę głowy i będzie to wyglądało sztucznie i nienaturalnie. Dlatego Toppik przeznaczony jest dla osób z przerzedzonymi włosami, którym prześwituje skóra głowy, a nie dla osób już prawie całkowicie bez włosów.

Kolory Toppika:

Toppik dostępny jest w 9 kolorach zbliżonych do najpopularniejszych kolorów włosów. Ponadto wszystkie kolory można ze sobą mieszać, tak że można stworzyć niemal dowolny odcień Toppika. Nie jest to jednak konieczne, gdyż nawet jeśli mikrowłókna Toppik będę nieco odbiegać od koloru włosów, to i tak zagęszczą je w całkowicie naturalny sposób. Włosy mogą jedynie zostać delikatnie rozjaśnione lub przyciemnione. W przypadku wahania się pomiędzy dwoma kolorami, producent zaleca wybór koloru ciemniejszego – daje to wówczas lepszy efekt gęstych włosów.

Gwarancja 100% zadowolenia:

Mikrowłókna do włosów - gwarancja zadowoleniaJesteśmy pewni, że Toppik zmieni Twoje włosy nie do poznania. Jednak jeśli z jakiegokolwiek powodu będziesz niezadowolony z naszego kosmetyku, po prostu odeślij go do nas, a do przesyłki włóż karteczkę, z prośbą o zwrocie. Odeślemy Ci pełną wartość kosmetyku na wskazane przez Ciebie konto bez zadawania żadnych pytań. Kosmetyk możesz oczywiście przetestować. Prosimy jednak żeby przy zwrocie było przynajmniej ¾ pierwotnej pojemności. Nie będziemy zwracać pieniędzy za odesłanie do nas pustych opakowań.

Zobacz krótki film:

Najczęstsze pytania:

1. Co to jest właściwie Toppik ?
Odp. Toppik to kosmetyk zawierający kilkumilimetrowe białkowe włókna, które swoim wyglądem imitują włosy ludzkie.

2. Jak to działa ?
Odp. Toppik wykorzystuje skłonność włosów do elektryzowania się. Mikrowłókna zawarte w kosmetyku są naładowane elektrostatycznie. Dzięki temu nie przelatują przez włosy tylko wczepiają się w nie.

3. Czy efekt zagęszczonych włosów jest naturalny ?
Odp. Efekt zagęszczonych włosów jest całkowicie naturalny. Praktycznie nie możliwe jest zauważenie, że ktoś ma włosy zagęszczone Toppikiem.

4. Czy Toppik jest kłopotliwy w użyciu ?
Odp. Nie Toppik jest bardzo prostym w zastosowaniu kosmetykiem. Nie sprawia też żadnego dyskomfortu podczas jego noszenia. Mocno trzyma się włosów, nie odpada, nie zlewa się, nie zostawia śladów na ubraniach, pościeli czy czapkach. Spłukuje się go natomiast całkowicie za pomocą dowolnego szamponu do włosów.

5. Na jak długo wystarcza jedno opakowanie ?
Odp. Toppik dostępny jest w 4 gramaturach. 3g ,12g, 27.5g i 55g. Średnio przyjmuje się, że 3g wystarczają na około 6 zastosowań, ale zależy to głównie od powierzchni przerzedzenia włosów.

6. Jak wybrać odpowiedni kolor ?
Odp. Duża część klientów zbyt dużą wagę przywiązuje do wyboru koloru Toppika. Kolor powinno dobierać się mniej więcej. Jeśli kolor kosmetyku jest ciemniejszy niż włosy delikatnie je przyciemni, jeśli jaśniejszy, delikatnie je rozjaśni.

7. Czy kosmetyk Toppik jest bezpieczny ?
Odp. Tak, Toppik jest stworzony ze składników, które są całkowicie bezpieczny dla włosów i skóry głowy. Nie zawiera parabenów i siarczanów ani żadnych innych składników wywołujących alergię czy podrażnienia skóry głowy.


Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie