Fullmore Thickener 200ml WYPRZEDAŻ

Mikrowłókna w sprayu OSTATNIE SZTUKI

Fullmore Thickener 200ml WYPRZEDAŻ

Mikrowłókna w sprayu OSTATNIE SZTUKI


Fullmore to mikrowłókna w sprayu, które działają podobnie jak Toppik. Fullmore zalecany jest dla osób z mocno przerzedzonymi włosami, kiedy to zagęszczanie mikrowłóknami Toppik nie jest już skuteczne.

Zagęszczanie włosów kosmetykiem Fullmore jest niezwykle proste. Najpierw należy uczesać włosy, a następnie spryskać je dokładnie. Po przeczesaniu, włosy staną się niesamowicie gęste, znikną przerzedzenia i prześwity skóry głowy. Włosy można dodatkowo spryskać lakierem Toppik Fiberhold, aby wzmocnić przyczepność mikrowłókien do włosów oraz nadać im nieco więcej naturalności.

Stara cena: 89.00 zł
Promocja: 69.00 zł

Pokaż paletę kolorów

Dostępność:Dostawa 24h
5.0/5 - ( 1 opinii )
Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 69.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 65.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 62.00 zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 59.90 zł
Zamówienia pow. 199zł – przesyłka gratis

Szczegóły produktu

Co to jest Fullmore

Fullmore to mieszanka specjalnych polimerów oraz keratynowych mikrowłókienek zawartych w sprayu. Po spryskaniu nią włosów i przeczesaniu ich, natychmiast uzyskuje się niesamowity efekt gęstych włosów. Jakiekolwiek przerzedzenia przestają być widoczne, a włosy stają się grube i gęste.

Mikrowłókna Fullmore działają zarówno w przypadku mężczyzn jak i kobiet. Jest całkowicie bezpieczny w użyciu. Nie podrażnia skóry głowy i nie wywołuje alergii. Nie dociera do cebulek włosów i nie zatyka porów. Może być stosowany w połączeniu z każdym innym kosmetykiem na zagęszczanie, a także z różnymi preparatami do włosów.

Przeznaczenie

Fullmore nie tylko zagęszcza włosy. Kosmetyk świetnie sprawdza się również w przypadku potrzeby przykrycia siwych włosów bądź zamaskowania odrostów. W przypadku stosowania po przeszczepie włosów, Fullmore może być stosowany zaraz po zagojeniu się ran na skórze głowy.

Porównanie

Kosmetyk działa podobnie jak Toppik, jednak różni się od niego konsystencją i sposobem nałożenia.

Zalety

- Fullmore zagęszcza nawet bardzo przerzedzone włosy. Daje niesamowity efekt gęstych włosów również gdy są one tak rzadkie, że żadne mikrowłókna nie są w stanie ich zagęścić.

Wady

- Kosmetyk może lekko farbować, dlatego należy uważać przy nakładaniu aby nie pobrudzić czystych ubrań. Najlepiej w tym celu nałożyć na uszy i szyję roboczy ręcznik. 

- Pod wpływem działania lakieru Fullmore, włosy mogą delikatnie zmienić kolor. Po umyciu włosów, kolor wraca jednak do pierwotnej postaci.

Kolory Fullmore

Mikrowłókna w sprayu Fullmore dostępne są w 8 kolorach. Dodatkowo kolory można ze sobą łączyć. W tym celu najpierw można spryskać włosy jednym kolorem, a następnie zastosować inny.

Projekt5kolorowCouvre01

Sposób użycia:

Sposób użycia kosmetyku jest niezwykle prosty. Najpierw należy uczesać włosy, a następnie spryskać je lakierem Fullmore z odległości 15-20cm. Z każdym pryśnięciem włosy będą się zagęszczać. Gdy zagęszczanie dobiegnie końca i na głowie nie będzie widać już żadnych prześwitów, wówczas włosy należy przeczesać. Będą one łatwe do ułożenia, gdyż Fullmore zawiera również składniki ułatwiające układanie włosów. Na końcu włosy najlepiej dodatkowo spryskać lakierem Toppik Fiberhold bądź innym lakierem nabłyszczającym, aby nadać włosom nieco więcej połysku.

Najczęściej zadawane pytania:

1. Dla kogo przeznaczone są mikrowłókna w sprayu Fullmore ?
Kosmetyk przeznaczony jest dla wszystkich osób chcących zagęścić przerzedzone włosy. Fullmore sprawdza się również w przypadku nawet bardzo przerzedzonych włosów, kiedy to mikrowłókna nie są w stanie już naturalnie zagęścić włosów.

2. Jak długo Fullmore utrzymuje się na włosach ?
Kosmetyk utrzymuje się na włosach do kolejnego ich umycia. Można go stosować codziennie lub co kilka dni. Po umyciu włosów preparat Fullmore zostaje całkowicie spłukany.

3. Czy konieczny jest dodatkowy lakier do włosów ?
Stosowanie dodatkowego lakieru nie jest konieczne, ale zalecany przez producenta. Dodatkowy lakier wzmacnia przyczepność mikrowłókien do włosów oraz nadaje im połysku.

4. Na jak długo wystarcza jedno opakowanie ?
Jedno opakowanie wystarcza na około 30 zastosowań.


Uwaga! Musisz być zalogowany aby dodać opinie